Apie

 

2HD-lashes® tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti naujos kartos blakstienų priauginimo produktų linija, skirta profesionaliems blakstienų meistrams, ieškantiems aukščiausios kokybės ir ilgalaikių rezultatų.

Mėgsti klasikinį grožį ar ryškias fashionistiškas spalvas? Čia rasi visa tai, ko ieškai. Trijų skirtingų rūšių klijai įvairioms darbo sąlygoms, begalinis blakstienų ilgių, storių ir riestumų pasirinkimas - "2HD-lashes® įtiks net išrankiausiam blakstienų meistrui.

Mes tikime, kad geriausi rezultatai pasiekiami derinant kokybiškus produktus su profesionaliomiss meistro žiniomis. Štai kodėl 2HD-lashes® siūlo sertifikuotą grožio specialistų mokymą nuo pačių pradedantiesiems skirtų kursų, kurie suteiks visas būtinas žinias, kad galėtumėte pradėti dirbti, iki aukščiausio lygio kursų, kur sužinosite naujausias grožio tendencijas.

Mes sukūrėme pasaulinį tinklą, kuriame dirba tikri savo srities specialistai, kurie kartu yra ir mūsų prekės ženklo ambasadoriai. Mes tikime, kad nepriekaištinga kokybė, nuolatinis tobulėjimas ir draugiškas požiūris - tai užtikrintas kelias į sėkmę. Prisijunk prie mūsų!

 

2HD Lashes® - nenuvils Jūsų lūkesčių!