Paruošiamosios Priemonės

2HD -Lashes paruošiamosios priemonės skirtos profesionaliai blakstienų priauginimo procedūrai, kurios pagerins klijų sukibimą ir blakstienų dėvėjimo laiką.

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Asept Dezinfekcinis tirpalas 100ml
  Asept išorinis odos purškalas odos ir išorinių žaizdų dezinfekcijai.  Asept dezinfektantas odai, žaizdoms, nubrozdinimams.  Asept tirpalas valo ir dezinfekuoja: Nedideles žaizdeles Odos pažeidimus Saulės nudeginimus Vabzdžių įgėlimus Praskiūestas tinka burnos ..
  Mokestis: 25.00€ 25.00€
 • LASH SHAMPOO Blakstienų Plovimo Putos
  NAUJOSIOS BLAKSTIENŲ PLOVIMO PUTOS JAU LIETUVOJE Prailginkite priaugintų blakstienų dėvėjimo trukmę bei užtikrinkite nepriekaištingą įvaizdį, naudodamos Lash Shampoo blakstienų priežiūros priemonę. Ši priemonė puikiai tinka blakstienoms nuvalyti prieš priauginimo procedūrą ar korekciją, paša..
  Mokestis: 18.00€ 18.00€
 • Magic Trick Klijų Aktyvatorius
  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0px} Pagerinkite savo darbo rezultatus ir aktyvuokite blakstienų klijus vos per keletą minučių. Jums padės Magiškas Triukas -..
  Mokestis: 12.00€ 12.00€
 • Primer
  2HD-Lashes® Primer. Ilgesniam blakstienų nešiojimui. Tai unikalios formulės blakstienų nuriebalintojas, kuris sterilizuoja blakstienas ir paruošia jas priauginimui, pašalindamas aliejus, dulkes ir kitus nešvarumus ir garantuodamas gerą klijų sukibimą su naturalia bla..
  Mokestis: 12.00€ 12.00€
 • Šepetėlis Blakstienų Plovimui
  Specialus šepetėlis, skirtas blakstienų plovimui. Puikiai tinka naudojant Lash Shampoo blakstienų plovimo putas.  ..
  Mokestis: 7.00€ 7.00€
 • SPECIALUS PASIŪLYMAS! Magic Trick klijų aktyvatorius tik 5€
  AKCIJA! Perkant bet kuriuos klijus, Magic Trick aktyvatorius tik 5€!   Pagerinkite savo darbo rezultatus ir aktyvuokite blakstienų klijus vos per keletą minučių. Jums padės Magiškas Triukas - nauja priemonė iš stebuklingos Bestie Lashes produktų linijos. Šis klijų aktyvatorius p..
  Mokestis: 5.00€ 5.00€