Klijai

2HD-Lashes klijai - jūsų pamėgta prekė. Šie aukščiausios kokybės ilgai išliekantys klijai, skirti blakstienų priauginimui, nenuvils net labiausiai patyrusių blakstienų meistrių. Šie klijai yra atsparūs temperatūrų bei oro sąlygų pokyčiams - blakstienos išliks savo vietoje visą dėvėjimo laiką. Išsirinkite sau tinkamiausius 2HD-Lashes klijus ir mėgaukitės ilgalaikiais rezultatais.

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • 2HD Lashes® klijai 'LEVEL 1’
  2HD Lashes® klijai 'LEVELI' - tai 2HD Lashes® kompanijos pasididžiavimas ir begalės liaupsių susilaukiantis produktas Idealios sąlygos:  Drėgmė: 40-65% Temperatūra: 16-28C   Stingimas 1-2 sec!           ..
  Mokestis: 29.00€ 29.00€
 • 2HD Lashes® klijai 'MEGA VOLUME'
  2HD Lashes® klijai 'MEGA VOLUME'  2HD Lashes® "Mega Volume" klijai - "2HD Lashes®" įmonės pasididžiavimas. Tai vienas iš populiariausių produktų, skirtų profesionaliems grožio ekspertams!  2HD Lashes® Mega Volume Glue - tai ypatingi juodos spalvos bekvapiai klijai, sukurti blakstienų..
  Mokestis: 26.00€ 26.00€
 • HYPNOTIC GLUE Blakstienų Klijai
  NAUJIENA!   Profesionaliam blakstienų priauginimui skirti Hypnotic Glue klijai. Dėl naujos klijų formulės blakstienų išlaikymas - itin ilgas. Todėl net neabejojame, kad jūsų klientės juos pamils jau po pirmojo priauginimo. Šie universalūs blakstienų klijai tinka ir Volume, ir Klasi..
  Mokestis: 26.00€ 26.00€
 • Magic Glue Blakstienų Klijai METŲ TOPAS
  Blakstienų fėjų magija - nauji klijai iš Bestie Lashes linijos!   Sukurti profesionalioms blakstienų meistrėms, šie klijai itin patogūs ir tinkami net išrankiausiai blakstienų fėjai. Jie užtikrins, kad blakstienos atrodytų puikiai ir laikytųsi ilgiau. Nustebinkite savo klientes blaks..
  Mokestis: 25.00€ 25.00€
 • Magic Trick Klijų Aktyvatorius
  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0px} Pagerinkite savo darbo rezultatus ir aktyvuokite blakstienų klijus vos per keletą minučių. Jums padės Magiškas Triukas -..
  Mokestis: 12.00€ 12.00€
 • NAUJIENA! Bespalviai "Maestro Glue" Klijai
  Bespalviai Maestro Glue Klijai - žiemos sezono NAUJIENA! Sukurti tikriems profesionalams siekiantiems tobulumo - šis produktas jūsų nenuvils. 2HD-Lashes naujieji permatomi klijai išpildys visus jūsų norus.  Greitas ir tvirtas sukibimas ir ilgas nešiojimas - tai tik kel..
  Mokestis: 29.00€ 29.00€
 • Tirpiklis 15ml
  Specialus profesionaliam nudojimui skirtas gelinis tirpiklis - tobula priemonė greitam ir lengvam priaugintų blakstienų nuėmimui. Tirpiklis yra skaidrus ir bekvapis. Gelinė tekstūra - Jūsų patogesniam darbui ir kliento komfortui. nes gelis nepateks į akis!  NAUDOJIMAS: Užlašinkite gelio ant..
  Mokestis: 11.00€ 11.00€