Blog

Meistro patirtis ir žinios neateina iškarto - tačiau šioje skiltyje 2HD Lashes® komanda su džiaugsmu stengsis atsakyti į visus Jums mieli meistrai rūpimus klausimus, dalinsis patarimais bei naujausiomis blakstienų priauginimo tendencijomis!

Nuoširdžiai Jūsų - 2HD Lashes® komanda!

Autorius data: Lie 15, 2014 .

·Kokiomis sąlygomis rekomenduojama atlikti blakstienų priauginimo procedūrą
Temperatūra patalpoje, kurioje atliekamas blakstienų priauginimas turėtų būti 18 - 22C.
Drėgmės lygis patalpoje - 50 - 60%. Karštomis vasaros dienomis rekomenduojama patalpas papildomai drėkinti (naudojami oro drėkintuvai).
Patalpoje, kurioje atliekamas blakstienų priauginimas neturėtų būti  tiesioginės oro srovės, t.y. kondicionieriai, ventiliatoriai. Patalpa turėtų būti uždara.
 

·Klijų stingimas
Kiekvieni klijai turi numatytą stingimo laiką:  1-2 sec; 2-3; 5-7 sec ir kt., tam,kad meistras produktą pasirinkti galėtų palei...

Autorius data: Bir 25, 2014 .

Pasaulyje sparčiai plintanti naujovė  – blakstienų priauginimas Volume technikos būdu! Klasikinis blakstienų priauginimo būdas – kai 1 dirbtinė blakstiena specialiais klijais priklijuojama prie 1 natūralios blakstienos,  kuomet griežtai laikomasi taisyklės 1+1. Tokiu būdu bus laikoma, jog blakstienų priauginimas atliktas tvarkingai, priaugintos blakstienos džiugins natūralumo pojūčiu, o natūralus blakstienos plaukas išliks nepažeistas.

Tačiau pasaulį sudrebino blakstienų priauginimo Volume technikos naujovė! Volume technikos šaknys yra kilusios iš Rusijos, 2011 metais ir šiuo metu sparčiai populiarėja...

Autorius data: Bir 25, 2014 .

Ilgesnės, tankesnės, storesnės ir vis dar natūraliai atrodančios blakstienos! - tai ilgalaikio blakstienų priauginimo efektas. Blakstienos atrodys visai kaip tikros - tad niekas nė neįtars kad jos ne Jūsų! Pasaulinio lygio žvaigždės, tokios kaip: Kim Kardashian, Gwen Stefani, Naomi Campbell, Nicole Kidman, Paris Hilton, Lindsay Lohan..visos jos jau seniai nebegali išsiversti be priaugintų blakstienų! Tačiau Tu neprivalai būti pasaulinio lygio žvaigžde, kad įvertintum priauginamų blakstienų teikiamą patogumą. Visame pasaulyje moterys vis labiau ėmė įtraukti blakstienų priauginimą į būtiniausių grožio...

Autorius data: Rugp 02, 2014 .

Straipsnis yra ruošiamas

Autorius data: Bir 07, 2018 .

Mitai apie blakstienas. #1 Vanduo kenkia priaugintoms blakstienoms

Senas mitas teigia, kad nešlapinamos blakstienos laikosi ilgiau. Tai - NETIESA.

Su teisinga priežiūra tobulomis blakstienomis džiaugsitės daug ilgiau. Tai ypač svarbu vasarą, kai keliaujame, deginamės ir stipriau prakaituojame. Neprižiūrėtose blakstienoje kaupiasi bakterijos, dulkes, makiažo likučiai, o tai gali sukelti alergijas, uždegimųus ir ligas, jau nekalbant apie tai, kad nešvarumus labai mėgsta erkutės!

Makiažas

Taip pat daugiau dėmesio blakstienų priežiūrai turėtų skirti tos, kas naudoja makiažą, nes jo sudėtyje yra...

Autorius data: Lie 08, 2018 .

 

Mitai apie blakstienas. #2 Priauginimas kenkia blakstienoms.

Žmogus vidutiniskai turi apie 90-120 naturalių blakstienų kiekvienoje akyje.

Biologinis faktas yra tai, kad VISIEMS per dieną iškrenta apie 2-3 blakstienos iš kiekvienos akies, ir tai nepriklauso nuo to, ar jums atlikta blakstienų priauginimo procedūra, ar ne. Todėl visai nereikėtų išsigąsti, jei ėmėte pastebėti, jog vis iškrinta keletas blakstienų.

VISKAS GERAI!

Paskaičiuokime kartu.

Viena akis:

1 Savaitė - 21 blakstienos

2 Savaitės – 42 blakstienos

3 Savaitės – 63 blakstienos

 

Dvi akys:

1 Savaitė - 42...

Autorius data: Lie 16, 2018 .

Kokius blakstienų klijus rinktis vasarą?

 

Ar pavyks suformuoti idealų Volume kuokstelį, priklauso ne tik nuo praktikos, bet ir nuo naudojamų priemonių pasirinkimo. Dažniausiai meistrai ieško greičiausiai stingstancių klijų, kad Volume kuokštelis nesubyrėtų, dedant jį ant natūralios blakstienos, neįvertindami, kad per greitai stingstantys klijai aukštoje drėgmeje gali stingti per greitai ir dėl to blakstienų išnešiojimas gali gerokai sutrumpėti.

Vasarą ar tiesiog esant aukštai drėgmei patalpoje, rekomenduojame naudoti lėtesnio stingimo klijukus, kurių stingimo laikas 2-3 sekundės. Taip...

Autorius data: Bal 02, 2020 .

Ar atsimenat tuos laikus, kai užsukti į grožio saloną pas specialistus būdavo „oi koks vargas“, o kur dar užsiregistravimas iš anksto? Tačiau situacija labai greitai pasikeitė ir tikriausiai niekas neprieštaraus, kad gyvenimas be grožio paslaugų vos per porą paskutinių savaičių jau stipriai apkarto.

Po truputį mąžta viltis, kad karantinas greitai pasibaigs, todėl skubame patarti, kaip išlikti gražioms ir tvarkingoms net ir namų sąlygomis.

Taigi nepanikuokime ir “perjunkime” save į nepaprastos padėties režimą. Čiupkime keletą grožio produktų bei kiekvienuose namuose esančių grožio...