Mokymai

 

2HD Lashes® kompanija ruošia tarptautino lygio specialistus.

2HD Lashes® rengia įvairius kursus bei seminarus. Dalyviai išklausę 2HD Lashes® mokymus, sėkmingai išlaikę testą (teorinė dalis) bei egzaminavimą (praktinė dalis) įgyja 2HD Lashes® sertifikatą.

 

Kodėl 2HD Lashes®?

2HD Lashes ® - tai aukščiausią kokybę garantuojantis ženklas! 

Meistrus stengiamės ruošti individualiai, kad mokiniui būtų suteiktas aukščiausio lygio dėmesys, būtų atsakyta į kiekvieną klausimą. Seminarus rengiant grupėje - dalyvių skaičius ribojamas.

Vertiname jaukią atmosferą ir per optimaliausią laiko tarpą stengiamės suteikti maksimaliausią kiekį informacijos.
Mūsų seminarai interaktyvūs - dalyviai užduoda klausimus, mokosi, suklysta ir vėl iš naujo mėgina. Mūsų tikslas seminaro dalyviui suteikti kuo daugiau informacijos, išmokyti atlikti blakstienų priauginimo procedūrą, taip jog rezultatai stitiktų griežtus tarptautinius standartus.
Atsižvelgdami į seminaro metu dėstomos informacijos gausą, esame paruošę dalyviams "namų darbų" - Seminaro Pradžiamokslį (glausta teorinė/praktinė medžiaga dėstyta seminare).

2HD Lashes® - tai naujos kartos blakstienų priauginimo linija skirta profesionaliam naudojimui. Priemonės pasižymi itin aukšta kokybe, atitinka visus saugumo reikalavimus, nesukelia alerginių reakcijų.

Kodėl 2HD Lashes ® seminaras?

2HD Lashes® - tai blakstienų priauginimo mokymai skirti norintiesiems patobulinti jau esamus įgūdžius, taip pat organizuojami seminarai ir pradedantiesiems.

Seminarai-mokymai išsiskiria ypatingu dėmėsingumu  dalyviams, kadangi prioritetą skelbiame darbui mažomis grupelėmis individualiai.

Galimybė mokytis tiek pasitelkiant manekeną, tiek dalyvaujant gyvam modeliui. Visas seminaras vyksta su griežta dėstytojo priežiūra.

 

Visi kursai ir seminarai vyksta su griežta dėstytojo priežiūra, nes 2HD Lashes ® kompanijos tikslas - orientuotis ne į kiekybę, o į kokybę. Tapkite savo srities profesionalu su 2HD Lashes ®.

 

Dalyviai išklausę 2HD Lashes® mokymus ir sėkmingai išlaikę  testą (teorinė dalis) bei egzaminavimą (praktinė dalis) yra apdovanojami 2HD Lashes® sertifikatu, kuris prilygsta tarptautinei kokybės garantijai. Šis sertifikatas padės įsitvirtinti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse. Meistrų kontaktai yra patalpinami www.2hd-lashes.lt tinklalapio Skiltyje  Rasti meistrą

 

NUOLAIDOS:

Visi 2HD Lashes® seminarų dalyviai gauna nuolatinę 15% nuolaidą visoms 2HD Lashes® priemonėms!  Nuolaida galioja ir akcijinėms prekėms!

 

Rezervuoti seminarą, spauskite ČIA

Avansas mokamas į sąskaitą:

"SEB Bank"
Banko sąsk.: LT717044060008170779
Gavėjo pavadinimas: UAB "Imperdecus"

Suma: 29
Paskirtis:  Seminaras021 arba Seminaras022 arba SeminarasINDIVID

Išsamesnė informacija:  info@2hd-lashes.lt
arba skambinti telefonu: +370 623 66 132

 

Užsiregistravus ir neatvykus į seminarą - avansinė įmoka yra negrąžinama.