Meistrių Komanda

2HD-Lashes Studijoje vertiname ir profesionalumą, ir gerą nuotaiką.

Susipažinkite su studijos meistrėmis. 

GABIJA

Savo karjerą grožio industrijoje Gabija pradėjo Italijoje, kai, bekrimsdama finansų studijas, visai netikėtai susidūrė su priauginamų blakstienų žavesiu. Tai iš pradžių tapo hobiu, o neilgai trukus – darbu pilnu etatu. Gabija pati blakstienas laiko tiesiog meile iš pirmo žvilgsnio.

Aktyvi ir ambicinga meistrė netrukus buvo pastebėta „2HD-Lashes” prekinio ženklo komandos ir štai praėjus dešimčiai metų, Gabija - prekinio ženklo „2HD-Lashes” bendrasavininkė, „2HD-Lashes Blakstienų Studijos” vadovė ir tiesiog blakstienų pasaulio guru – nes Gabijos pilna visur.

  • 10 metų blakstienų priauginimo patirtis
  • Net penkios unikalios, skirtingų lygių mokymo programos
  • Kursai trijomis kalbomis ir jau nesuskaičiuojamas kiekis darbui paruoštų meistrių įvairiose valstybėse
  • Teisėjavimas tarptautiniuose konkursuose ir konferencijose
  • Prekinio ženklo atstovybės Europoje ir Artimuosiuose Rytuose

 

INESA

2HD-Lashes Blakstienų Studijos nebeįsivaizduojame be Inesos, kuri yra ne tik puiki blakstienų ir antakių meistrė, bet ir geros nuotaikos užtaisas, dėl to ji greitai įgavo klientų pasitikėjimą ir pripažinimą.

Grožio sritimi Inesa susidomėjo būdama vos trylikos metų. Ji pati dažnai juokauja, kad, kai tik mama leido išmėginti savo kosmetinė turinį, tada ir prasidėjo jos karjera. Nors aplinkiniai manė, jog tai - tik paaugliškas susidomėjimas, Inesa nėrė į grožio pasaulį stačia galva.

Didžiausias atradimas jai buvo blakstienų priauginimas. Stulbinanantis šios procedūros efektas Inesai pasirodė tiesiog stebuklingas. Ji atsimena, kad niekaip nepavykdavo praeiti pro veidrodį bent puse akies nepažvelgus į ilgas bei riestas blakstienas. Tačiau dar labiau ją stebino faktas, kad pirmą kartą blakstienas jai priaugino mergina, vos keletu metų vyresnė uz ją pačią. Jei gali ji, tada galiu ir aš,- tik tiek tereikėjo, kad Inesa pradėtų domėtis šia grožio industrijos sritimi.

Kokybiškas priauginimas reikalauja daugybės pastangų, todėl nieko nelaukusi Inesa pradėjo pirmuosius savo kursus. Ir štai praėjo jau dveji metai, per kuriuos Inesa atliko šimtus priauginimų ir išklausė begalę kursų – juk tobulumui ribų nėra.

Inesa prasitarė, kad didžiausia jos meilė – Volume blakstienos. O simpatija – neseniai atrastos antakių formavimo ir dažymo procedūros. Dar geriau, kai šios procedūros atliekamos kartu – tada rezultatas tiesiog fantastiškas.

Nors kartais būna sunku sunderinti darbą bei studijas universitete, Inesa neįsivaizduoja savęs darant ką nors kito. Vos išgirdus “oho, dar niekad neturėjau tokių gražių blakstienų” - visas nuovargis dingsta ir norisi priimti kad ir dešimt klienčių.

 

AUŠRA

Susipažinkite su Antakių ir Blakstienų meistre - Aušra. Ji grožio sektoriuje dirba jau keletą metų ir kiekvieną klientę sutinka su plačia šypsena. 
 
Aušra visada mėgo grožį, todel pasirinko Mados Technologijų ir Verso studijas. Sėkmingai baigusi mokslus ir įgavusi bakalauro laipsnį, ji nesustojo gilintis į grožio pasaulio paslaptis ir tobulinti žinių. Ji kibo mokytis profesionalaus makiažo meno, depiliacijos, antakių modeliavimo ir be abejo blakstienų priauginimo. 
 
Būtent blakstienų priauginimo kursai ir buvo meistrei patiko labiausiai. Dėl sukaupto žinių bagažo meistrė puikiai išmano veido proporcijų subtilybes bei modeliavimą ir kiekvienai klientei geba pritaikyti jai labiausiai tinkantį stilių. 
 
Kruopšti ir preciziška meistrė Aušra pasirūpins, kad jūsų antakiai ir blakstienos visada atrodytų TOBULAI! 
 
Meistrė atlieka:
- Cheminį antakių dažymą
- Blakstienų priauginimą 
- Blakstienų laminavimą

 

LAURA

Tobulais makiažais studijoje rūpinasi meistrė Laura, kurios patirtis grožio pasaulyje prasidėjo kai jai buvo vos 18 metų. Papuošusi visas drauges, tetas ir mamas, prieš penkerius metus Laura suprato, kad savo kelią jau atrado, kibo į mokslus ir įgavo sveikatingumo ir grožio verslo bakalauro laipsnį.

Makiažo paslapčių per pastaruosius metus meistrė mokėsi ir įvairiuose kursuose. Profesionali vizažo meistrė Laura mano, kad tobulumui ribų nėra, todėl ji savo žinias nuolat atnaujina įvairiuose seminaruose - juk mados sparčiai keičiasi, o gera makiažo meistrė išmano ne tik naujausias technikas, bet ir madingiausias sezono spalvas.

Taip smalsumas ir nepaliaujamas noras augti nuo makiažo nuvedė iki šukuosenų, antakių, o galiausiai - ir blakstienų priauginimo meno.

Dabar Laura savo rankomis daro tikrus stebuklus. Netikite? Išbandykite.

 

 

SOLVEIGA

2HD-Lashes Studijos komandos narė Solveiga makiažo meistre dirba jau 13 metų, o jos klientų sąraše ne tik šimtai nuolatinių klienčių, bet ir ne viena Lietuvos pramogų pasaulio įžymybė.

Lyg to būtų negana, Solveiga taip pat dėsto Vilniaus Paslaugų Profesinio Mokymo Centre, kurio mokiniams ji atskleidžia kosmetikos ir grožio pasaulio paslaptis. Solveiga - jau vyresnioji mokytoja. Meistrės mokiniai nukeliauja į Lietuvos ir net tarptautinius konkursus, o 2019 m. Vasario 8 dieną Solveigos mokinė užėmė 2-ąją vietą Nacionaliniame vizažisto meistriškumo konkurse.

Jei ruošiatės svarbiai šventei ir norite savo grožį patikėti tik tikram specialistui, registruolkitės makiažui pas meistrę Solveigą.