Meistrių Komanda

2HD-Lashes Studijoje vertiname ne tik profesionalumą, bet ir šiltą bendravimą.

Susipažinkite su mūsų meistrėmis. 

GABIJA

Prekinio ženklo „2HD-Lashes” bendrasavininkė, „2HD-Lashe Blakstienų Studijos” vadovė ir tiesiog blakstienų pasaulio guru – Gabijos pilna visur.

Savo karjerą grožio industrijoje Gabija pradėjo Italijoje, kai, bekrimsdama finansų studijas, visai netikėtai susidūrė su priauginamų blakstienų žavesiu. Tai iš pradžių tapo hobiu, o neilgai trukus – darbu pilnu etatu. Gabija pati blakstienas laiko tiesiog meile iš pirmo  žvilgsnio.

Aktyvi ir ambicinga meistrė netrukus buvo pastebėta „2HD-Lashes” prekinio ženklo komandos ir štai praėjus dešimčiai metų, Gabija - prekinio ženklo „2HD-Lashes” bendrasavininkė, „2HD-Lashes Blakstienų Studijos” vadovė ir tiesiog blakstienų pasaulio guru – nes Gabijos pilna visur.

  • 10 metų blakstienų priauginimo patirtis
  • Net penkios unikalios, skirtingų lygių mokymo programos
  • Kursai trijomis kalbomis ir jau apie x darbui paruoštų meistrių įvairiose valstybėse
  • Teisėjavimas tarptautiniuose konkursuose ir konferencijose
  • Prekinio ženklo atstovybės Europoje ir Artimuosiuose Rytuose

 

INESA

2HD-Lashes Blakstienų Studijos nebeįsivaizduojame be Inesos, kuri yra ne tik puiki blakstienų ir antakių meistrė, bet ir geros nuotaikos užtaisas, dėl to ji greitai įgavo klientų pasitikėjimą ir pripažinimą.

Grožio sritimi Inesa susidomėjo būdama vos trylikos metų. Ji pati dažnai juokauja, kad, kai tik mama leido išmėginti savo kosmetinė turinį, tada ir prasidėjo jos karjera. Nors aplinkiniai manė, jog tai - tik paaugliškas susidomėjimas, Inesa nėrė į grožio pasaulį stačia galva.

Didžiausias atradimas jai buvo blakstienų priauginimas. Stulbinanantis šios procedūros efektas Inesai pasirodė tiesiog stebuklingas. Ji atsimena, kad niekaip nepavykdavo praeiti pro veidrodį bent puse akies nepažvelgus į ilgas bei riestas blakstienas. Tačiau dar labiau ją stebino faktas, kad pirmą kartą blakstienas jai priaugino mergina, vos keletu metų vyresnė uz ją pačią. Jei gali ji, tada galiu ir aš,- tik tiek tereikėjo, kad Inesa pradėtų domėtis šia grožio industrijos sritimi.

Kokybiškas priauginimas reikalauja daugybės pastangų, todėl nieko nelaukusi Inesa pradėjo pirmuosius savo kursus. Ir štai praėjo jau dveji metai, per kuriuos Inesa atliko šimtus priauginimų ir išklausė begalę kursų – juk tobulumui ribų nėra.

Inesa prasitarė, kad didžiausia jos meilė – Volume blakstienos. O simpatija – neseniai atrastos antakių formavimo ir dažymo procedūros. Dar geriau, kai šios procedūros atliekamos kartu – tada rezultatas tiesiog fantastiškas.

Nors kartais būna sunku sunderinti darbą bei studijas universitete, Inesa neįsivaizduoja savęs darant ką nors kito. Vos išgirdus “oho, dar niekad neturėjau tokių gražių blakstienų” - visas nuovargis dingsta ir norisi priimti kad ir dešimt klienčių.

 

LAURA